Little forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Батков уволни Велев

4 posters

Go down

Батков уволни Велев Empty Батков уволни Велев

Писане  denkata Чет Юли 23, 2009 9:58 am

Треньорът на Левски Емил Велев бе уволнен от поста си. Наставникът проведе лятната подготовка на тима и го класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига. През миналия сезон Левски стана шампион на страната, именно под ръководството на специалиста. Въпреки това, президентът на "сините" Тодор Батков реши да се раздели с него.

Трябваше ли да бъде уволнен Емил Велев?

Емил Велев вече не е треньор на Левски
Досегашният треньор на Левски Емил Велев бе уволнен от поста си, съобщава "Дарик радио".
За това се говореше в близките няколко дни, но тази вечер решението стана факт.
Президентът на Левски Тодор Батков намекна преди няколко дни, че готви промени, но подчерта, че те няма да засегнат Велев. Въпреки победата с общо 9:0 над тима на Сан Жулия за Шампионската лига, "сините" ще посрещнат ФК Баку с нов треньор. Според някои става дума за бившия треньор на Славия Радко Достанич, а други мнения сочат към името на Драголюб Симонович.

Емил Велев: Вярно е, вече не съм треньор
Досегашният треньор на Левски Емил Велев призна за уволнението си. Наставникът проведе лятната подготовка на тима и го класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига. През миналия сезон Левски стана шампион на страната, именно под ръководството на специалиста.
Въпреки това, президентът на "сините" Тодор Батков реши да се раздели с него.
"Да, истина е. Вече не съм треньор на Левски. Не искам да коментирам нищо повече. Не знам дали и Боримиров е уволнен. Утре ще разберете повече", заяви Велев за "Дарик" радио.

Това е Емил Велев (визитка)
Емил Велев е роден на 5 февруари 1962 година в София. Като футболист играе в тима на Левски и в отбори от Израел. Шампион на България - 1984, 1985 и 1988 г. Носител на Купата на България - 1982 и 1984 г. Записал е 176 мача и 22 гола за Левски в първенството, 34 мача и 8 гола за Купата на България. През сезона 1999-2000 започва треньорска кариера в израелския Ашдот. От 2002 е наставник на Левски. Шампион на България от изминалия сезон.

Това е Ратко Достанич (Агенция "Фокус")
Ратко Достанич (роден на 25 октомври 1959 г. в Лучани, Сърбия, бивша Югославия) е сръбски футболен треньор. Играл е на поста защитник в състезателната си кариера, която преминава през следните отбори: Бурже, Каен, Льо Ман, Родес, Цървена звезда, Шетелро, Монтлукон. Бивш наставник на: Монтлукон, Смедерево, Цървена звезда, Славия София, ОФК Белград, Бежания, Верия, Далиен Шайд, Вардар, Срем.
Сърбинът бе помощник на сънародника си Славолюб Муслин в Левски в периода 2002 - 2003 година. Той често ръководеше тренировките на тима. Тогава Левски отпада от Динамо Киев в третия квалификационен кръг на Шампионската лига (последно стъпало преди групите) и започва участието си в Купата на УЕФА, където отстранява датския Брьондби, но отпада от Щурм (Грац) след дузпи на Националния стадион. Под ръководството на Муслин и Достанич Левски става шампион и носител на Купата на страната.

Уволнението на Емил Велев все още не е обявено официално
Уволнението на Емил Велев като старши треньор на Левски все още не е обявено официално в сайта на клуба. Досегашният треньор на "сините" потвърди пред Дарик радио решението на собственика Тодор Батков. „Да, истина е, вече не съм треньор на Левски”, заяви Велев снощи. „Повече не искам да коментирам нищо. Утре ще разберете подробности. Нямам представа дали и Боримиров е уволнен. Не ме питайте повече нищо.”
В медиите засилено се тиражира, че новият треньор на Левски ще бъде сърбинът Ратко Достанич.
Днешната тренировка на тима е от 18,00 ч на "Герена".


ИЗТОЧНИК "ФОКУС СПОРТ"
denkata
denkata

Брой мнения : 118
Join date : 07.09.2008
Age : 31
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

Батков уволни Велев Empty Re: Батков уволни Велев

Писане  Admin Чет Юли 23, 2009 5:10 pm

Излишна маневра! Сега Левски ще затънат сериозно, според мен. Mad
Admin
Admin
Администратор на форума

Брой мнения : 107
Join date : 06.09.2008
Местожителство : Г.Оряховица

https://little.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Батков уволни Велев Empty Re: Батков уволни Велев

Писане  XoLanDeCa Пет Юли 24, 2009 12:44 pm

XaxaxaAXxaxa ... nema da se klasirate za CL Evil or Very Mad
XoLanDeCa
XoLanDeCa

Брой мнения : 114
Join date : 06.09.2008
Age : 30
Местожителство : Liverpool ,UK

Върнете се в началото Go down

Батков уволни Велев Empty Re: Батков уволни Велев

Писане  XyqT Пет Юли 24, 2009 1:10 pm

Батков мое ми яде......
XyqT
XyqT
Модератор Игри/Филми

Брой мнения : 171
Join date : 07.09.2008
Age : 31
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

Батков уволни Велев Empty Re: Батков уволни Велев

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите