Little forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

+2
XyqT
denkata
6 posters

Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Vote_lcap50%За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Vote_lcap50%За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 10
 
 

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  denkata Пон Сеп 08, 2008 1:38 pm

Идеята ми е ако има този раздел всеки член на този форум може да пише в раздел оплаквания за проблеми с другите юзъри.И ако съществува найстина такъв нека да пише на админа който ще прецени ситуацията. Laughing


Последната промяна е направена от denkata на Пон Сеп 08, 2008 1:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
denkata
denkata

Брой мнения : 118
Join date : 07.09.2008
Age : 31
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  XyqT Пон Сеп 08, 2008 1:40 pm

Мне. Мисля, че ПМ-а е точно заради това Wink
Спорен мен няма смисъл.
XyqT
XyqT
Модератор Игри/Филми

Брой мнения : 171
Join date : 07.09.2008
Age : 31
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  Admin Пон Сеп 08, 2008 1:48 pm

Ами има PM, който иска да се оплаче от други потребители, пуска ми PM, аз преценявам ситуацията и вземам мерки. За сега наистина няма смисъл от това. Но от друга страна не е лошо да има такъв раздел, но нека изчакаме всички потребители да гласуват(поне 10) и да преценим ситуацията. За сега съм неутрален, макар че клоня повече към "Против"!
Admin
Admin
Администратор на форума

Брой мнения : 107
Join date : 06.09.2008
Местожителство : Г.Оряховица

https://little.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  koko Пон Сеп 08, 2008 6:49 pm

Няма смисъл...
koko
koko

Брой мнения : 65
Join date : 07.09.2008
Age : 30
Местожителство : Горна Оряховица

http://nikifun.hit.bg

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  _s1lv3r_ Вто Сеп 09, 2008 10:37 pm

Ако ще е раздел оплаквания то трябва да е за оплаквания от сорта на "форума нещо бъгва" или "модера си прай та*ак с мене" и други такива глупости проблеми между "юзъри и юзъри" , "модери и модери" и "юзъри и модери" би трябвало да се решават според ситуацията, а и не смятам, че е още на такова ниво, че да има такива проблеми Smile Но все пак едно разделче оплаквания не е излишно за напред за туй ши*ам ДА!!! Cool Cool Cool
_s1lv3r_
_s1lv3r_

Брой мнения : 252
Join date : 09.09.2008
Местожителство : Тук, че там ми е много далеч

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  H3_k0_nPaq_7yKa Сря Сеп 10, 2008 11:16 pm

Що няма "не ме бърка" или "въздържал се"

H3_k0_nPaq_7yKa

Брой мнения : 56
Join date : 10.09.2008

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  _s1lv3r_ Сря Сеп 10, 2008 11:18 pm

щото туй не е форумя на горня... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil тука сички си използваме правото на глас... Cool Cool Cool
_s1lv3r_
_s1lv3r_

Брой мнения : 252
Join date : 09.09.2008
Местожителство : Тук, че там ми е много далеч

Върнете се в началото Go down

За отварянето на нов раздел "Оплаквания" Empty Re: За отварянето на нов раздел "Оплаквания"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите