Little forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angel Eyes

Go down

Angel Eyes Empty Angel Eyes

Писане  _s1lv3r_ Вто Сеп 09, 2008 10:00 pm

Тези сини круъгове около фаровете се наричат Ангелски Очи и се правят доста лесно.
Така ето ти линка а аз ще ти обясня как става http://www.streetracing.by/tuning/angel.html

За да си ги направиш гледаш линка и четеш какво съм ти написал.

1.Материали
-една пластмасова пръчка от тези за щорите дето ги регулират задължително трябва да е плътна (има я в Mr.Bricolage и струва 4 лв)

-2 светодиода какъвто цвят искаш и подходящо съпротивление за да не горят

-няколко кабелчета, черно тиксо за изолиране и няколко инструмента (клещи, ножче, ножовка и т.н.)

-и да не забравя шаблон в зависимост от това колко голям искаш да ти е кръгът

2.Изработка
Първо вземаш пръчката слагаш я в добре загрята фурна за да омекне.След това като я извадиш бързо докато е мека я овиваш около шаблона.Изчакваш да изтине и чак тогава пускаш.После до оформяш вида на пръстена изрязваш го да не стърчи и вече си почти готов.След като направиш всичко това вземаш ножовката и през равно разтояние правиш леки разрези за да може да се пречупва светлината.След като направиш и това в двата края на пръстена пробиваш по една дупка да влезнат диодите и си готов.Слагаш диодчетата и гиизолираш но преди това си ги вързал със съпротивленията.Ми това ефекта е направо супер.

Да не забравя само ШАБЛОНА ПО КОЙТО ЩЕ УВИВАШ ПРЪЧКАТА ТРЯБВА ДА Е СЪОБРАЗЕН С ДИАМЕТЪРА НА ФАРА ТАКА ЧЕ ПОСЛЕ ПРЪСТЕНА ДА ВЛЕЗЕ ВЪТРЕ.

Ми това е от мен гледате линка четете какво съм написал и го правите без проблеми.
_s1lv3r_
_s1lv3r_

Брой мнения : 252
Join date : 09.09.2008
Местожителство : Тук, че там ми е много далеч

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите